uaru
>
Ми передзвонимо Вам! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше!
Наприклад: +38 063 74-84-220 або 0637484220.

Системи питної води

Системи для дому та барів на основі зворотнього осмосу

Система зворотнього осмосу для квартир

На сьогоднішній день кращою системою для очищення води є система зворотнього осмосу. Порівняно невелика ціна і розміри системи очистки води все більше привертають покупців. Такий спосіб фільтрації робить її незамінною в міських умовах. У неї входить кілька попередніх фільтрів, які прибирають частинки, шкідливі домішки. Тільки після цього мембрана зворотнього осмосу, як через сито, пропускає лише молекули води і кисню.

В процесі роботи, перед мембраною накопичуються відфільтровані солі і різні домішки, через що вона може засмітитися і перестати працювати. Для відводу цих відходів уздовж мембрани створюється примусовий потік води, що змиває забруднення в дренаж. Так збільшується продуктивність і термін служби мембрани. Для цього вода повинна надходити під тиском від 2 до 6 атмосфер. Якщо тиск менший, стає необхідниим насос підвищення тиску. У разі, коли очищена вода вживається нерівномірно, при зростанні обсягу, система доповнюється додатковою ємкістю для зберігання чистої води.

Розглянемо більш докладно всі етапи очищення питної води в квартирах.

Очищення води від механічних домішок. Використовується фільтр самопромивний сітчастий Filter Max. Це фільтр з самопромивною фільтруючою сіткою. У комплект входять пластикові приналежності для настінного монтажу, індикатор, що фіксує останній місяць очищення.

Видалення хлору, поліпшення смаку і запаху води. Використовується фільтр сорбційної очистки картриджного типу. Використання вугільних картриджів дозволить видаляти неприємні запахи і присмаки води.

Пом'якшення води для господарсько-побутових потреб. Застосовується система пом'якшення води Denver. Це установка іоннообмінного типу. Видаляє з води іони солей жорсткості: магнію та кальцію, маючи в своєму складі фільтрувальну колону, розподільну систему, керуючий клапан, фільтруючий шар і ємкість приготування сольового розчину.

Очищення води на молекулярному рівні, що видаляє віруси та бактерії. Застосовується система Sintra UVCS Famaly (з помпою). Продуктивність системи зворотнього осмосу - 200 літрів на добу.

У нормальних умовах з води витягується 95-99% мінеральних речовин. В отриманій чистій воді залишається 5-20 мг / л розчинених мінеральних речовин. Обслуговувати таку систему рекомендують, як мінімум 2 рази на рік.

Системи очищення води
для дому, кафе, ресторанів!
© 2017 Copyright / All rights reserved