uaru
>
Ми передзвонимо Вам! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше!
Наприклад: +38 063 74-84-220 або 0637484220.
Чому вам потрібен
фільтр для води
Чому вам потрібен фільтр для води

Ні для кого не секрет, що система водопостачання питною водою в Україні не в змозі забезпечити жителів нашої країни якісною і безпечною питною водою. Практично 80 відсотків захворювань українців, пов'язане з вживання води поганої якості.

Щоб привести в норму якість питної води у водопровідних мережах українських міст, потрібна серйозна реконструкція існуючих водоочисних споруд, заміна великої частини водопроводів, зменшення викидів промислових підприємств, утилізація та переробка побутових відходів. Все це потребує значних капіталовкладень і не може бути виконана в короткі терміни.

 Багато споживачів намагаються самостійно вирішити для себе проблему очищення води різними, часом не завжди ефективними способами. Відстоювання, кип'ятіння, застосування рідких флокулянтів, механічна фільтрація, сорбція - кожен з цих методів очищення води здатний лише частково вирішити питання підготовки питної води. У багатьох населених пунктах в тому числі у Львові і в усьому західному регіоні України, водопровідна вода не відповідає нормам за такими показниками, як вміст заліза, жорсткості, загальним солевмістом. Кип'ятіння усуває жорсткість води лише наполовину. При нагріванні води, утворюється нерозчинне з'єднання - карбонат кальцію, який випадає в осад у вигляді накипу, який ми бачимо в чайнику, а постійна жорсткість - усувається лише за допомогою спеціального обладнання - пом'якшувачів води.

Чи є вихід з ситуації, що склалася?

Практично всі види забруднень питної води можна усунути за допомогою фільтра на основі зворотного осмосу. На даний момент зворотний осмос - практично єдина технологія, що дозволяє за розумну ціну отримати достатню кількість питної води.

Системи очищення води
для дому, кафе, ресторанів!
© 2017 Copyright / All rights reserved